Loyalty CardStore LocatorFacebookTwitterInstagramFoursquareGoogle PlayApp Store
GÜVENLIK VE GIZLILIK
Gratis uygulaması Gratis İç ve Dış Ticaret A. Ş. aittir ve bu uygulamanın ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Gratis İç ve Dış Ticaret A. Ş. için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın uygulamamızı dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Uygulamamızı ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Gratis İç ve Dış Ticaret A. Ş. tarafından korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan uygulamamıza/sitemize verildiğinde kaydedilir. Uygulamamız ve/veya Web sitemizi kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.

Uygulamamızı Gratis İç ve Dış Ticaret A. Ş. tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalari geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz. Gratis İç ve Dış Ticaret A. Ş. bu sözlesme üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Gratis İç ve Dış Tic.A.Ş.